Sûre: AHZÂB Sûresi(33)
Ayet No:56Bu ayeti dinleyin

33. 56. Allah ve melekleri, Peygamber'e çok salevât getirirler. Ey mü'minler! Siz de ona salevât getirin ve tam bir teslimiyetle selam verin.Kur'an-ı Kerim
Tamamı için tıklayınız
 
KÜTÜB-İ SİTTE

· Resulullah (sav) buyurdular ki: "Sizden herkes, ihtiyalarnn tamamn Rabbinden istesin, hatta kopan ayakkab bana varncaya kadar istesin."

[ Tirmizi, Da'avat 149, (3607, 3608) ]

KÜTÜB-İ SİTTE'nin tamamını
okumak için tıklayın 
"Sizin en hayırlınız Kuran’ı öğrenen ve öğreteninizdir."
Hadis-i Şerif
[Kütüb-i Sitte Anasayfası]

Kategori: Anasayfa/PEYGAMBERLK BLM
Canszlarn Resulullah (sav)'la Konumalar Canszlarn Resulullah (sav)'la Konumalar (5)     Mteferrik Mucizeler Mteferrik Mucizeler (4)
Peygamberlik Mhr Ve Muteferrik Hadisler Peygamberlik Mhr Ve Muteferrik Hadisler (14)     Resulullah (sav)'a Sorulanlar Resulullah (sav)'a Sorulanlar (1)
Resulullah (sav)'n Alametleri Resulullah (sav)'n Alametleri (6)     Resulullah (sav)'n ocuklar Resulullah (sav)'n ocuklar (2)
Resulullah (sav)'n Doumu Ve Ya Resulullah (sav)'n Doumu Ve Ya (6)     Resulullah (sav)'n Duasnn Makbul Olmas Resulullah (sav)'n Duasnn Makbul Olmas (5)
Resulullah (sav)'n Ezadan Korunmas Resulullah (sav)'n Ezadan Korunmas (2)     Resulullah (sav)'n Gaybdan Haber Vermesi Resulullah (sav)'n Gaybdan Haber Vermesi (14)
Resulullah (sav)'n Sfatlar Ve Ahlaklar Resulullah (sav)'n Sfatlar Ve Ahlaklar (5)     Resulullah (sav)'n smi Ve Nesebi Resulullah (sav)'n smi Ve Nesebi (4)
Vahyin Balangc Vahyin Balangc (5)     Yiyecek Ve eceklerin Artp Bereketlenmesi Yiyecek Ve eceklerin Artp Bereketlenmesi (7)
sra Hakknda sra Hakknda (4)     

Hadisleri Sırala: Başlık (A\D)
Şu Anki Sıralama: Başlık (A - Z)
Herhangi bir yazım hatası görürseniz bizlere ulaşınız.


İletişim ve bilgi hattı [email protected]